Kadınlar Renk Uyumu ve
Şıklığa, Erkekler Teknoloji ve
Kumandaya Bakıyor!

Ailelerin konut tercihlerinde kadınların tercihlerinin ön plana çıktığını söyleyen Häfele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, "Evlerde kadının en çok önem verdiği konular renk uyumu, kullanışlılık ve şıklık. Erkekler ise istekleri konusunda çok netler. Genelde görmek istedikleri şeyler, dokunmatik ve kumandalı teknolojiler, gardırop içi aydınlatmalar, çorap ve kravat düzenleyici aksesuarlar" dedi.

Dünya genelinde 120 binin üzerinde ürün seçeneğiyle faaliyet gösteren Häfele, bugün mobilya ve kapı aksesuarlarında en önemli şirketlerin başında geliyor. Mutfak, banyo, mobilya, kapı üreticileri ile konut ve kamu projelerinin ana tedarikçisi olarak anılan şirket, son olarak geliştirdiği Häfele Concept ile evleri dönüştürmeyi ve daha işlevsel bir yaşam alanı haline getirmeyi hedefliyor.

ESKİ LÜKSLER STANDART OLDU

Konut sektöründe yaşanan değişimle beraber potansiyel alıcıların tercihleri de farklılaşmaya başladı. Günümüzde artık, küçük dokunuşlar, modern donanımlar ve hayatı kolaylaştıran aksesuarlar ev almayı planlayanlar için öncelikli hale geldi. Tüketici, zamanının çoğunu geçireceği evinde hayatına direkt olarak dokunan ürünleri aramaya başladı. Farklılaşan tercihlerle eski lüks, konutta yeni standarda dönüştü. 

Haberin tamamı için lütfen linke tıklayınız. https://www.ntv.com.tr/emlak/kadinlar-renk-uyumu-ve-sikliga-erkekler-teknoloji-ve-kumandaya-bakiyor,JKJagkr-i0OjQY_BTcwOqQ