Rengini Keşfet, Stilini Seç Häfele İle İlham Al!

30 yaşlarında teknoloji tutkunu bir çift misiniz; yoksa hafta sonu davetlerinden vazgeçemiyor musunuz? Kendinizi farklı ve sıra dışı olarak mı tanımlarsınız; torunlarla huzurlu bir hayatı tercih edenlerden misiniz?

İşte Häfele’nin bu farklı yaşam tarzlarından yola çıkarak oluşturduğu yepyeni mutfak ve banyo konseptleri, Yapı Fuarı’nda bu yıl da üreticilerin ilham kaynağı olacak.

Mutluluğa açılan kapılar” sloganıyla mekanlara tarz, konfor ve işlevselliği aynı anda sunan Häfele, en yeni renk ve konseptlerini 21-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen “Yapı Fuarı”nda tüketicilerle buluşturuyor. Kullanıcıların farklı yaşam tarzları ve taleplerinden yola çıkarak hazırladığı banyo ve mutfak konseptleriyle mobilya üreticilerine ilham veren Häfele, menteşe ve aksesuarların yardımıyla tasarımda harikalar yaratılabileceğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Renklerin Dili Yaşam Tarzıyla Birleşiyor

Fuarda sergilenecek ilham veren tasarımlara gelince... Minimalist ve modern tarza sahip genç ve teknolojik çiftlere siyah ve mat aksesuarların kullanıldığı “Manhattan” konsepti önerilirken, genç, dinamik ve cesur çiftlere parlak kromun şıklığıyla zenginleştirilen “Lotus” tasarımı sunuluyor. 40’lı yaşların başındaysanız ve sıra dışı yaşamayı seviyorsanız parlak bakırın ağırlıkta  kullanıldığı “Terranova” tam size göre. Häfele’nin  60’larında ve doğal yaşamı sevenler çiftler için hazırladığı ve antik bronz şıklığıyla birleştirilen “Toscana” konsepti ise fuarın tartışılmaz yıldızları arasında yer almaya hazırlanıyor.

Menteşe ve aksesuarlarla işlevselliği daha da artırılmış derin çekmeceler, tezgah altı ve üstü geniş kiler sistemleri, tek bir hareketle açılan yuvarlak dönüşlü ve panjur kapaklı dolaplar, teknolojiyi mobilyaya entegre eden tüm çözümler de yine tüketicilerin yaşam tarzı ve ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış olarak fuarda tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Sadece zevkleri değil ihtiyaçları da göz önünde bulunduran Häfele, banyoda engelleri de ortadan kalkıyor. Yaşlı, engelli ve çocukların zorlanmadan, yıllar boyu güvenle kullanması için tasarlanan engelsiz banyo serisi, yaşamı kolaylaştıran ve güzelleştiren detaylar arasında yerini alıyor.

“Hedefimiz mekanlara mutluluk getirmek” diyerek fuardaki çalışmayı özetleyen Häfele İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Direktörü Eda Başar Uytun, “Mekana kadın karar veriyor; biz de bu nedenle kadınların beklenti ve hayallerini araştırıyor ve bu doğrultuda tasarımlar oluşturuyoruz” diye ekliyor. Farklı yaşam tarzlarına göre hazırlanan bu tasarımlarla amaçlarının “ilham vermek” olduğunu vurgulayan Uytun, “Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaygın 110 Häfele Kalite Noktası aracılığıyla kullanıcılara ürünlerimizin satış, tasarım ve montajına yönelik hizmet sağlıyoruz” diyor. 

Işıklı Panolar

Işıklı Panolar