KOBİ'leri Hem Büyütüyoruz
Hem de Dünya'ya Açıyoruz!

"KOBİ'leri hem büyütüyoruz hem de dünyaya açıyoruz" - Häfele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun: - "Türkiye'de farklı sektörden çok sayıda KOBİ ile çalışıyoruz.

"KOBİ'leri hem büyütüyoruz hem de dünyaya açıyoruz"

Häfele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun: - "Türkiye'de farklı sektörden çok sayıda KOBİ ile çalışıyoruz. KOBİ'leri hem büyütüyoruz hem de küresel gücümüz sayesinde dünyaya açıyoruz. Türkiye'de 20'nin üzerinde KOBİ bizim aracılığımızla uluslararası marka olma yolunda hızla ilerliyor" - "Hafele zinciri içinde Türkiye ayrı bir yere sahip. Hafele Türkiye, küresel Hafele zincirinin dünya çapındaki 37 şirketi arasında büyüklük açısından ikinci sırada. Türkiye, aynı zamanda küresel Hafele Grubu'nun faaliyet gösterdiği 150 ülke arasında en yüksek ciroya sahip 5'inci ülke" - "Artık konut anlayışı değişti. Dün lüks olarak görülen birçok unsur, insan hayatının vazgeçilmezi haline geldi. Aileler, rahat edebilecekleri küçük ev arayışı içinde. Geliştirdiğimiz Hafele Concept sayesinde hareketli mobilyalar aracılığıyla 40 metrekarelik bir konutta 80 metrekarelik bir yaşam alanı algısı oluşturabiliyoruz" - "Hafele Concept ile bir konut tasarlanması durumunda maliyetler ne kadar artar? Burada 20 bin lira ile 30 bin lira arasında değişen bir rakamdan söz ediyoruz, ancak bu rakamlar hem evin daha hızlı ve yüksek fiyatla kiralanmasını sağlıyor, hem de satış fiyatını artırıyor"

İSTANBUL (AA) - Mobilya ve kapı aksesuar ve donanımları alanında faaliyet gösteren Hafele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, Türkiye'de farklı sektörden çok sayıda KOBİ ile çalıştıklarını belirterek, "KOBİ'leri hem büyütüyoruz hem de küresel gücümüz sayesinde dünyaya açıyoruz. Türkiye'de 20'nin üzerinde KOBİ bizim aracılığımızla uluslararası marka olma yolunda hızla ilerliyor." dedi.

Haberin tamamı için lütfen linke tıklayınız. https://www.star.com.tr/yerel-haberler/kobileri-hem-buyutuyoruz-hem-de-dunyaya-aciyoruz-3673313/