Kullanım Şartları

Sorumluluk Dışı
Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek aşağıdaki koşulları kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıdaki koşulları kabul etmemeniz halinde bu siteye erişmeyiniz. 
Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. bu sitenin içeriğini düzenli olarak günceller. Ancak Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. bilgilerin güncel ve doğru olması için azami dikkati ve özeni göstermekle birlikte, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini, eksiksizliklerini, bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesini, mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler de dahil olmak üzere açık ya da zımni yasal olarak garanti etmemekte ve bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. 
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı olarak ortaya çıkan zarar, ziyan ve her türlü masraflar da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir zarar ve ziyandan Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, kesinlikle sorumlu olmazlar.
Ayrıca bu sitede üçüncü kişi ve kurumlara verilen linklerin güncel olmaması halinde buralardaki bilgilerin doğruluğu hakkında da Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Gerek bu internet sitesinden link verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların her türlü riski kullanıcıya aittir.
Üçüncü tarafların sitelerine verilen linklere gidildiğinde Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. tarafından sağlanmış olan bu internet sitesi terk edilmiş olur. Zirayetçi bu durumda diğer sitelerde özellikle veri koruma konusunda farklı uygulamalar olabileceğini bilmelidir.
Häfele GmbH & Co KG ve Hafele San. ve Tic. A.Ş. bu internet sitesindeki tüm ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
Telif Hakkı
Tüm haklar saklıdır. Sitedeki tüm metinlerin, görsellerin, grafik ve animasyonların telif hakları T.C. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası yasaların koruması altındadır. Bazı sayfalarda üçüncü kişi yada kurumların telif hakkı sahibi olduğu görseller bulunmaktadır. Tüm bu içerik ticari amaçlarla kopyalanamaz, dağıtılamaz ya da erişilebilir kılınamaz.
Sitede yer alan tüm ürünlerin her türlü marka, patent ve faydalı model hakları T.C. yasaları ve uluslar arası yasaların koruması altındadır.